O nas

hornet logo

 

Firma Hornet – właściciel marki UszczelkiCNC.pl istnieje na rynku od 2006 roku, dostarczając swoim klientom zawsze wysokiej jakości produkty w preferencyjnych cenach.

Profesjonalizm i doświadczenie oraz precyzja z jaką traktujemy każdy pojedynczy przygotowany przez nas produkt daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i użyteczności wyrobu. Cały czas walczymy o to, aby promować wysoką jakość produktów. Nasz zawód to nasza pasja – jesteśmy szczęśliwi i usatysfakcjonowani, że dzięki naszym produktom wiele dziedzin przemysłu ma możliwość stabilnego funkcjonowania nawet w najtrudniejszych warunkach.

Nasza oferta to szeroki wybór różnego rodzaju uszczelnień, płyt uszczelkarskich, kompensatorów, materiałów termoizolacyjnych, szczeliw oraz konstrukcyjnych tworzyw sztucznych. Katalog produktów, ułożony według potrzeb i zapytań naszych kontrahentów, jest przygotowany tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, przy zachowaniu optymalnej jakości i konkurencyjnej ceny.

Więcej informacji w dziale produkty.

Zdajemy sobie sprawę, że do specjalnych urządzeń i rozwiązań niezbędne są nierzadko nietypowe elementy. Oprócz gotowych produktów oferujemy również usługi wycinania i frezowania. Nasi specjaliści mają doświadczenie w profesjonalnej obróbce wielu materiałów. Poza uszczelkami oferujemy wycinanie dowolnych kształtów z gumy (każdy rodzaj), korka, gumokorka, fibry, mikrogumy, filcu, PTFE, tektury (także termoizolacyjnej), preszpanu.

Więcej informacji w dziale usługi.

Partnerzy

Hornet - Gambit Lubawka - Logo - Partner

Firma GAMBIT Lubawka powstała w 1962r. Obecnie jest wiodącym polskim producentem uszczelnień i termoizolacji.

Pozycja GAMBITU wynika nie tylko z produkcji doskonałych materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych, ale także z szerokiego programu obsługi klienta oraz wysoce doświadczonego konsultingu. Misją Spółki jest produkcja i sprzedaż na rynek krajowy i zagraniczny wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich, termoizolacyjnych, gumowych, hamulcowych, po najniższych kosztach.

Gambit Lubawka ma uznanie Urzędu Dozoru Technicznego do wytwarzania bezazbestowych płyt uszczelkarskich przeznaczonych na uszczelki połączeń kołnierzowych urządzeń poddozorowych. Płyty uszczelkarskie GAMBIT AF są płytami, których parametry techniczne spełniają zdecydowaną większość zastosowań. W przypadkach, gdy szczególne warunki pracy nie zezwalają na użycie płyt uszczelkarskich GAMBIT AF proponujemy płyty na bazie PTFE, grafitu ekspandowanego i wermikulitu ekspandowanego. Wyroby te reprezentują najwyższą jakość i niezawodność.

Bezabestowe płyty uszczelkarskie serii GAMBIT AF są nowoczesnymi materiałami przeznaczonymi do wykonywania uszczelnień technicznych na szeroki zakres ciśnień i temperatur, przeznaczonych do kontaktu z wieloma różnorodnymi mediami technicznymi. Są one kompozytem najwyższej jakości włókien aramidowych, specjalnie komponowanych włókien i wypełniaczy nieorganicznych oraz odpowiednich dla założonych warunków pracy elastomerów.

Wysoko specjalizowany i prowadzony z zachowaniem wymogów normy ISO 9001 proces prasowania arkuszy gwarantuje stabilne i utrzymane na najwyższym poziomie parametry techniczne.