Cięcie metalu WaterJet

Cięcie metalu wodą

Technologia cięcia wodą to jedna z najbardziej nowoczesnych i precyzyjnych metod obróbki, umożliwiająca wycinanie elementów o dowolnych kształtach. W Hornet dzięki doświadczeniu, znajomości innowacyjnych metod oraz stosowaniu najlepszych narzędzi jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom z zakresu cięcia różnego rodzaju materiałów. Obramiamy metal, ale również inne wyroby, takie jak tworzywa konstrukcyjne, tworzywa sztuczne, drewno i materiały drewnopochodne, kompozyt, gumę, kamień, glazurę, szkło niehartowane, poliwęglan, beton, plastik czy pianki. Wykonujemy zarówno pojedyncze elementy, jak i seryjną produkcję.

Precyzyjne cięcie metalu wodą to nasza specjalność!

Usługi cięcia wodą w naszej firmie wykonujemy, wykorzystując wycinarkę strumieniowo–ścierną WaterJet umożliwiającą dokładne wycinanie dowolnych elementów płaskich o grubości do 200 mm (pole robocze 4100 x 2100 mm). Zapewniamy powtarzalność realizacji bez obniżenia jakości produkcji, wysoką precyzję i idealne odwzorowanie założeń i parametrów projektu, a także elastyczność linii produkcyjnej.

Najwyższa precyzja, ponadprzeciętna jakość, konkurencyjne ceny

Usługi świadczymy na podstawie projektu CAD/CAM z własnego lub powierzonego materiału, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym (posiadamy niezawodną wycinarkę strumieniowo–ścierną WaterJet) oraz bogatym zapleczem technicznym. W codziennej pracy korzystamy z innowacyjnych, sprawdzonych rozwiązań, najlepszej jakości materiałów oraz doświadczenia, jakie zdobywaliśmy przez lata pracy. Do każdej współpracy i zlecenia pochodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy atrakcyjne ceny, terminowość, doradztwo oraz profesjonalną obsługę. Jeśli jesteś zainteresowany realizowanymi przez nas usługami związanymi z cięciem metalu wodą — serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły działalności oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do współpracy!